Cannabizz – 2 edycja targów konopnych nad Wisłą

Już jutro, 30 listopada 2018 odbędą się, największe w Polsce i za wschód od czeskiego Canafestu, targi konopne.

Jak zwykle na takich eventach zaprezentują się producenci najnowocześniejszych nawozów, sprzętu, oświetlenia i akcesoriów do uprawy. Rynek konopny od lat wiedzie prym w udoskonalaniu znanej nam technologii w służbie naturze.

Na innych rynkach obserwuje się rozkwit medycznych artykułów konopnych. Jak pokazały badania i doświadczenia pacjentów medycznej odmiany konopi Charlotte’s Web (które są niekiedy bogatsze niż doświadczenia lekarzy), produkty zawierające kannabinole CBD, CBG, THC, CBC, CBN itd przyczyniają się do zwalczenia dolegliwości zwierząt i ludzi.

W Polsce niewielu lekarzy może pochwalić się wiedzą dotyczącą leczenia przy użyciu medycznej marihuany. Zmiany idą zbyt wolno, a choroby nie czekają, aż świadomoś społeczna się zmieni, choroba jest i póki nie dostarczymy substancji które pomogą nam sobie z nią poradzić, będzie trwać i zabijać społeczeństwo.

Najważniejszymi gośćmi na targach będą organizacje pozarządowe walczące o zdekryminalizowanie konopi w Polsce. Organizacje te od lat walczą o dostęp medycznej marihuany dla pacjentów których w polce może być kilka milionów. Osób z takimi dolegliwościami jak epilepsja, migrena, zapalenia mięśni i stawów, Alzheimer, nowotwór etc etc.. ponad 52 potwierdzone dolegliwości!

Czy zatem II Cannabizz Warsaw w dniach 30.11-02.12, przyczyni się do zmian w prawie, świadomości i zdrowiu? Wszystko zależy od jej uczestników – Nas!

Podczas targów odbędą się szkolenia i prezentacje. Harmonogram konferencjo możecie prześledzić tu: https://cannabizz.pl/pl/harmonogram-konferencji/

Jako patronat medialny Będziemy przypatrywać się temu wydarzeniu. Na naszej stronie będziecie mogli śledzić relacje na żywo. Do zobaczenia! 420!

 

 

Dodaj komentarz