Central European Cannabis Forum (CECF) w Warszawie 22-23 październik 2019

Central European Cannabis Forum (CECF) to najważniejsza konferencja biznesowa dotycząca medycznej marihuany,  która gromadzi najlepszych profesjonalistów z Polski i ze świata. Warszawa stanie się miejscem dialogu oraz analizy perspektyw i wyzwań tej fascynującej, szybko rozwijającej się branży.

W ramach tej inicjatywy kluczowi gracze obecni na polskim rynku podjęli inicjatywę podpisania wstępnego Porozumienie o Stowarzyszeniu Konopi Medycznych w Polsce. Stowarzyszenie to będzie szukało synergii, aby pomóc branży mówić bardziej jednolitym głosem, a także reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.

Celem Stowarzyszenia jest pomoc w programach edukacyjnych, a także w rozmowach z organem regulacyjnym, lekarzami, a także z kryzysami które mogą pojawić się w całej branży.

Zainteresowanie Polską rośnie ze względu na wielkość kraju i stosunkowo progresywny reżim regulacyjny. Polska jest również jednym z czołowych krajów w Europie pod względem liczby pacjentów leczonych medyczną marihuaną. Dokładnie w tym momencie zarejestrowano kolejne 4 produkty (Aurora), co daje łącznie 5 produktów dostępnych w Polsce. Przez ostatnie 18 miesięcy Spectrum Therapeutics zajmowało pozycję monopolistyczną. Teraz jest już kilku innych graczy, którzy są bardzo blisko ukończenia procesu rejestracji, dzięki czemu jest to idealny czas na rozmowę o biznesie w Polsce.

Konferencja jest skupiona na:

  • Firmach działających na rynku polskim i regionie Europy Środkowo-Wschodniej
  • Firmach działające w regionie
  • Rozszerzeniu łańcucha dostaw
  • Inwestorach
  • Lekarzach
  • Start-upach
  • Pomocniczych usługach profesjonalnych
  • Kluczowych instytucjach regulacyjnych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Cena biletu (za 2 dni konferencji) do piątku 18.10.2019r wynosi 600 zł. Następnie cena wzrośnie do 1200 zł.

Po więcej szczegółów dotyczących konferencji oraz zakup biletów zapraszamy na stronę:

www.cecf.eu

https://cecf.eu/tickets/lub klikając w poniższy link chcąc kupić bilety: www.cecf.eu

 

Dodaj komentarz