Międzynarodowe święto konopi czyli Cannabizz Warsaw 2017

I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce odbędą się 29.09 – 1.10. 2017 w Warszawie w Centrum Targowym przy ul. Marsa. Jako pierwsze targi medycznej marihuany i konopi w Polsce, mogą zainicjować lawinę zmian.

Podczas Targów, na powierzchni 10.000 m2, zaprezentują się producenci: nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejów CBD, żywności, napojów a nawet materiałów budowlanych z konopi. Odwiedzający będą mieć także niepowtarzalną okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, ale także w ramach konferencji towarzyszącym targom poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi. A jest o czym słuchać bowiem konopie to roślina wszechstronna, która może być wykorzystana nie tylko w medycynie, ale również przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Z ciekawostek planowany jest pokaz „budowlany” z użyciem betonu z konopi. Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez lekarzy i specjalistów z branży konopnej.

 

 

Zespół Canabizz.PL (Polsko-Czesko- Niemiecki) składa się z pasjonatów, którzy od 20 lat działają w branży konopnej. Jak zapewniają organizatorzy ich celem jest zmiana świadomości Polaków na temat konopi i pokazanie im, ze to nie tylko roślina, która jest zakazaną używką ale także roślina lecznicza, doskonały materiał budowlany czy włókienniczy. Chodzi tu głównie o zburzenie pewnego muru nieświadomości i zaściankowego myślenia, o rozbudzenie w Polakach szerszej perspektywy.

Ekipa Narodowego Instytutu Konopi Indyjskich będzie na bieżąco relacjonować dla Was przebieg targów Cannabizz Warsaw 2017.

 

Post Author: Inga

Dodaj komentarz