Przedsiębiorcy ogłaszają 2 miliardy $ przychodu w 2017

Cannabis to dobry i trudny biznes, przekonali się o tym przedsiębiorcy którzy zainwestowali swój czas i pieniądze aby stworzyć firmy sprzedające produkty konopne pod każdą postacią. Społeczeństwo dostrzegło że lekarstwem na ich dusze i ciała jest prosta roslina hodowana w ogródku lub na parapecie. Jako że mamy 21 wiek to szybko okazało się że z konopia można zastąpić wiele więcej niż się wydawało. Tak powstały domy, meble, ubrania, żywność, suplementy diety, leki, gumy do żucia, olejki eteryczne, kremy i kto wie w czym jeszcze konopia sprawdzi się lepiej niz wiele „popularnych” produktów, niekoniecznie naturalnych, bezpiecznych i trwałych.

Dzięki tym przedsiębiorcom konopia stała się rozpoznawalnym produktem a to przyczyniło się do wzrostu sprzedaży i wygenerowanie przychodu którego nikt się nie spodziewał. 2 miliardy $ czyli 8 miliardów złotych to ogromna suma jednak władze każdego kraju powinny wspierać small biznes który w Polsce raczkuje.

Liczba profitów z wspierania konopi jaki produktu codziennego użytku jest oszałamiająca. Poprawa zdrowia, komfortu życia, samopoczucia, uduchowienia jest tak bardzo widoczna iż napawa to optymizmem w temacie taboo jakim jest konopia.

Dodaj komentarz